امروز : 8 | خرداد | 1399

عنوان خبر:

تولید و فرآوری بیش از 134000 تن مواد معدنی

تاریخ انتشار :

1396/10/07

متن خبر :

 بیش از 26 هزار تن آهک هیدراته و 108 هزار تن ماده معدنی روی در واحد هوی مدیا و خطوط خردایش و میکرونیزاسیون در طول 9 ماهه سال 1396، در شرکت صنعت روی زنگان تولید شده است.
مهندس حمیدسلطانیانی مدیر عامل شرکت صنعت روی زنگان با اشاره به مطلب فوق، افزود علی رغم مشکلاتی که در سال گذشته داشته ایم امسال موفق به افزایش تولید درتمام خطوط تولید شده ایم .
مدیر عامل شرکت صنعت روی زنگان با اشاره به تنوع محصولات در این شرکت خاطر نشان کرد در واحد خردایش و میکرونیزاسیون 14درصد و در واحد هوی مدیا 5درصد از برنامه پیش بینی شده تولید جلوتر هستیم.
مهندس سلطانیانی افزود تولید آهک هیدراته از میانگین روزانه 95 تن در 6 ماهه اول سال به 110 تن رسیده و با برنامه ریزیهای انجام گرفته در ماههای آتی به تولید روزانه 130تن خواهیم رسید.همچنین در تولید ماده معدنی روی در واحدهای مختلف با 15درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو هستیم.
مهندس سلطانیانی به پروژه های در دست اقدام  و در حال مطالعه شرکت هم اشاره کرد و افزود در خصوص افزایش تولید آهک هیدراته، با شرکت آلفا ماشین پویا پروژه ای را در حال اجرا داریم.که با ساخت و نصب تجهیزات جدید به زودی شاهد تولید 130تن آهک در روز خواهیم بود.
احداث واحد فلوتاسیون با ظرفیت 70هزار تن و سرمایه گذاری 16 میلیارد تومانی پروژه دیگری بود که مهندس سلطانیانی با اشاره به خاطر نشان کرد این پروژه که اجرا ی آن، انشاا… از سال 97 شروع خواهد شد می تواند بسیاری از مشکلات شرکت را حل نموده و فعالیت های اقتصادی شرکت را پایدارتر نماید.
مطالعات تولید سولفات منگنز، سولفات آلومینیوم و pcc (کربنات کلسیم رسوبی)، نیز در حال انجام می باشد که در صورت اقتصادی بودن نسبت به اجرا و تولید انبوه آن اقدام خواهد شد.
مهندس سلطانیانی با اشاره به ماهیت معدنی فعالیت های شرکت صنعت روی زنگان افزود ما امسال برای اولین بار شرکت را عضو سازمان نظام مهندسی معدن استان کردیم که به این طریق برخی از اهداف بلند مدت و استراتژیک خود را محقق نمایم.
مدیر عامل شرکت صنعت روی زنگان در پایان به کشف و ثبت یک معدن آهک برای شرکت خبر داد و افزود ما برای تامین پایدار ماده اولیه واحد آهک هیدراته و همچنین کاهش بهای تمام شده محصول می بایست معدن مستقلی برای خودمان می داشتیم که خوشبختانه موفق به کشف و ثبت آن شده ایم ، که فعالیتهای اکتشافی این معدن توسط شرکت معدنکاران انگوران در حال انجام است و امیدواریم در سال 1397 بتوانیم بهره برداری از این معدن را شروع نمائیم.

.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت صنعت روی زنگان تعلق دارد