امروز : 22 | مرداد | 1399

عنوان خبر:

تولید سالیانه 50000 تن آهک هیدراته

تاریخ انتشار :

1395/05/27

متن خبر :

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت روی زنگان، روزانه تولید 40 تن آهک هیدارته بصورت آزمایشی آغاز گردید و امید می رود پس از انجام اقدامات تکمیلی این حجم تولید به بیش از 120 تن در روز برسد . وجود زیر ساختهای  لازم اعم از کوره کلسیناسیون ، برج خنک کننده و آسیاب صنعتی، بستر تولید آهک هیدراته را در شرکت صنعت روی زنگان فراهم ساخته بود که با اراده مدیریت  شرکت و شناسایی به موقع نیاز بازار در حوزه صنعت  سرب و روی در استان زنجان، خوشبختانه این برنامه به نتیجه رسید و پس از سه ماه فعالیت مستمر، درهفته جاری آهک هیدراته تولیدی این شرکت به شرکتهای تولید شمش روی در داخل هلدینگ توسعه معادن روی حمل گردید .

سنگ آهک از معدنی در 40 کیلومتری شرکت تامین میگردد که از لحاظ ذخیره ماده معدنی بسیار با کیفیت بوده و هم اکنون بیش از 3000 تن آهک خام از معدن به سایت شرکت صنعت روی زنگان حمل گردیده است.

آهک هیدراته از جمله افزودنیهایی است که در فرآیند  استحصال فلز روی بکار می رود.

شرکت صنعت روی زنگان توان تولید 50000 هزار تن آهک هیدارته را دارد که با این حجم تولید می تواند نیاز اکثر شرکتهای تولید کننده شمش روی در استان را تامین نماید. این در حالی است که تا به امروز آهک مورد نیاز شرکتها کلاً خارج از استان تامین می گردد.

 

 

 

.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت صنعت روی زنگان تعلق دارد